ماشین سازی مبتکران تولید کننده انواع پارکینگ طبقاتی مکانیزه

آیا به دنبال شناختن یک شرکت تولید کننده پارکینگ طبقاتی مکانیزه در ایران هستید؟

آیا می خواهید با شرکت ماشین سازی مبتکران، تولید کننده پارکینگ‌ مکانیزه و انواع محصولات این شرکت یعنی انواع پارکینگ مکانیزه طبقاتی آشنا شوید؟

آیا می‌خواهید از ویژگی‌های شرکت تولید کننده پارکینگ طبقاتی، یعنی ماشین سازی مبتکران بیشتر بدانید؟

هزینه ساخت پارکینگ مکانیزه و لیست قیمت پارکینگ طبقاتی

پیدایش شرکت‌های تولید کننده پارکینگ طبقاتی مکانیزه

 امروزه مشکل رفع کسری پارکینگ و حل مشکل دریافت مجوز ساخت و یا  حل مشکل تامین پارکینگ مسکونی و دریافت پایان کار ساختمان یک مشکل اساسی برای تمامی انبوه سازان و برج سازان و عزیزانی است که برای نو سازی واحدهای مسکونی خود اقدام کرده اند، می باشد.

در گذشته زمانی که شما در مراحل مجوز ساخت و یا نو سازی یک بنا به هر دلیل، برای رفع کسری پارکینگ با معضلی مواجه میشدید، در شهرداری‌ها  مطابق سنوات قانون از شما مبلغی دریافت می‌شد و معضل کسری پارکینگ را با جریمه حل می‌کردند.

شرکت‌های تولید کننده پارکینگ طبقاتی مکانیزه

اما نتیجه این تصمیم غلط و افزایش هر روزه تعداد ماشین‌ها، قانون گذاران را بر این باور رساند که باید در قانون فوق تغییری ایجاد کنند.

بنابراین با ممنوع اعلام کردن موضوع جریمه کسری پارکینگ بر آن شدند تا با روش‌های نوین، موضوع کسری پارکینگ ساختمان ها را برطرف کنند.

با توجه به زیر ساخت‌هایی که در کشور در زمینه تولید انواع پارکینگ مکانیزه، مهیا شد.

برنامه بر این تدوین شد که در واقع مشکل کسری پارکینگ را با استفاده از انواع پارکینگ‌های مکانیزه مسکونی و زیرزمینی و شهری بر طرف نمایند.

از این رو، این لزوم شکل گرفت که  شرکت‌هایی که از دیر باز در زمینه تامین پارکینگ مکانیزه مشغول کار بودند، به مردم معرفی شوند.

و این متن برای همین منظور به نگارش درآمده است.

 

تولید کننده پارکینگ مکانیزه ، شرکت ماشین سازی مبتکران

یکی از این شرکت‌های سازنده انواع پارکینگ مکانیزه در ایران، شرکت ماشین سازی مبتکران است که یکی از پیشروان در این صنعت می باشد و این شرکت که بر توانایی‌های پرسنل خود تکیه کرده است و مدعی عنوان خلاق‌ترین شرکت تولیدکننده پارکینگ طبقاتی مسکونی و مکانیزه در ایران است، تا کنون این ادعا را ثابت کرده است.

شرکت ماشین سازی مبتکران با مدیریت آقای حمید رضا نجفی در استان مرکزی و در شهرک صنعتی آستانه واقع شده است.

این شرکت با 50 نفر پرسنل، یکی از برترین شرکت‌های تولید کننده پارکینگ مکانیزه در ایران می باشد.

و تا کنون با اجرای پروژه‌های پارکینگ مکاینزه در شهرهای تهران – اراک – رشت و یزد و همچنین ارسال دستگاه‎های صادراتی شامل جک هیدرولیک و پارکینگ مکانیزه خودرو به کشور گرجستان یکی از دایه داران واقعی تولید پارکینگ مکانیزه در کشور است.

تولید کننده پارکینگ مکانیزه ، شرکت ماشین سازی مبتکران

شرکت ماشین سازی مبتکران تولیدکننده انواع پارکینگ مکانیزه پروژه‌هایی را در رزومه و توانایی‌های خود به ثبت رسانده است که شامل موارد ذیل میشود:

این شرکت تنها شرکتی است در ایران که این توانایی را دارد که بر حسب در خواست مشتری کالاهای صددرصد ساخت داخل را برای تمام بخش‌های پارکینگ مکانیزه تولیدی شرکت خود نصب نماید و مشکل اکثر شرکت های تولید کننده پارکینگ مکانیزه را از بابت تامین قطعات ندارد.

شیوه مدیریت شرکت ماشین سازی مبتکران که تولید کننده انواع پارکینگ مکانیزه و طبقاتی مسکونی و عمومی است، بر مبنای شفافیت و بومی سازی بنا شده است.

این شیوه و نگرش مدیریت، این ویژگی را برای محصولات پارکینگ مکانیزه تولید پارک سی و پلاس پارکینگ به ارمغان آورده است که کارا و با دوام و قابل اعتماد باشند.

ارائه قیمت مناسب در حین حفظ کیفیت و همچین بی تاثیر بودن تحریم‌ها در تامین قطعات مورد نیاز پارکینگ های ساخته شده، همه حاصل تفکر مثبت بومی سازی در این شرکت بوده است.

شرکت ماشین سازی مبتکران که بهترین شرکت تولید کننده پارکینگ مکانیزه ایران است.

لیست قیمت‌های محصولات پارکینگ مکانیزه و طبقاتی خود را خیلی شفاف در سایت قید کرده است.

شرکت ماشین سازی مبتکران

و در همان قیمت‌هایی که در سایت قید شده تمام موارد زیر نیز در گروه محصولات دیده شده است.

 • هزینه طراحی و محاسبات فنی و مهندسی پارکینگ مکانیزه
 • هزینه دریافت استاندارد برای طرح ارائه شده
 • هزینه ساخت کامل قطعات فلزی و قطعات ماشینکاری شده
 • هزینه حمل محموله ترافیک پارکینگ مکانیزه تا محل نصب پروژه
 • هزینه ملحقات و ماشین‌آلات مورد نیاز برای نصب پارکینگ‌های مکانیزه مسکونی و عمومی
 • هرینه دو سال گارانتی بی قید و شرط تمام قطعات پارکینگ مکانیزه
 • هزینه بازدیدهای دوره‌ای و تعویض قطعات مصرفی پارکینگ مکانیزه در طول دوره گارانتی
 • هرینه یک سال بیمه مسئولیت

شرکت ماشین سازی مبتکران که بهترین و خلاق‌ترین شرکت تولید کننده پارکینگ مکانیزه است با وجود ارائه تمام خدمات قید شده در بالا، قیمت پارکینگ‌های مکانیزه مسکونی و زیر زمینی خود را با سی درصد قیمت کمتر نسبت به رقبای خود ارائه می نمایید.

که این ویژگی نیز از همان آثار بومی سازی تکنولوژی پارکینگ‌های مکانیزه می باشد.

اگر قصد خرید و یا تحقیق در زمینه پارکنیگ‌های مکانیزه خانگی و یا شهری را دارید با کارشناسان پلاس پارکینگ و بخش فروش شرکت ماشین سازی مبتکران، شرکت تولید کننده انواع پارکینگ مکانیزه تماس بگیرید.

 

2 پاسخ
 1. حامد
  حامد می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  بابت معرفی بهترین شرکت تولید پارکینگ مکانیزه ایران و شرکت پارکینگ ساز ماشین سازی مبتکران و برند پلاس پرکینگ از شما ممنون

  پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *